Blue point Inżynieria Basenowa

Budowa basenów prywatnych i publicznych Wycena budowy basenu - cennik Chemia basenowa Osprzęt basenowy

Myrtha RenovAction®

RenovAction® jest opatentowaną i ekskluzywną technologiąMyrtha Pools, używaną przy renowacji i modernizacji istniejących basenów. Proces jest oparty na technologiiMyrtha®. Proces odnowy może dotyczyć ścian, podłóg i rynny przelewowej oddzielnie jak i w kombinacji. To, co jest naprawdę niezwykłe, to fakt, że proces renowacji często nie wymaga żadnych destrukcyjnych interwencji w istniejącą strukturę.
W tej technologii do wykończenia wnętrza i korony basenu zastosowano stal szlachetną. Wybór awangardowej technologii Myrtha® podyktowany był ciągle rosnącymi wymaganiami odnośnie jakości, trwałości, higieny i estetyki.


Proponujemy także bardziej tradycyjne technologie wyłożenia nowego lub naprawianego basenu żelbetowego zbrojoną, akrylowaną folią PCW grubości 1.5mm. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także wanny typu spa, wyposażone w technologię masaży wodno-powietrznych, z własną stacją uzdatniania wody w obiegu zamkniętym, do użytku w obiektach publicznych jak i dla odbiorcy indywidualnego, oraz kompletne baseny ogrodowe z pełnym wyposażeniem, przeznaczone dla klienta prywatnego.

Dno niecki zostaje wyłożone folią Alkor 2000 jeśli powierzchnia dna wymaga wyrównania należy najpierw wyłożyć go specjalna fizeliną.